Poznaliśmy terminarz PGNiG Superligi, rozpoczniemy w Puławach!

Znamy już terminarz sezonu 2017/2018 PGNiG Superligi*. Ligowe zmagania rozpoczniemy 2. września w Puławach, zaś pierwsze domowe spotkanie przypadło na starcie z KPR Legionowo, które podobnie jak Azoty gościć będzie na V Memoriale im. Antoniego Weryńskiego, w związku z czym przedsmak ligowych zmagań poczujemy już 19. i 20. sierpnia!

*terminarz może ulec zmianie

1. kolejka 01-02.09.2017
Meble Wójcik Elbląg – Sandra Spa Pogoń Szczecin
MKS Kalisz – VIVE Kielce
MMTS Kwidzyn – NMC Górnik Zabrze
Azoty Puławy – SPR Stal Mielec 02.09.2017
Wybrzeże Gdańsk – Chrobry Głogów
Orlen Wisła Płock – Spójnia Gdynia
Gwardia Opole – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
KPR Legionowo – Zagłębie Lubin

2. kolejka 09.09.2017
Zagłębie Lubin – MKS Kalisz
Spójnia Gdynia – NMC Górnik Zabrze
VIVE Kielce – MMTS Kwidzyn
Meble Wójcik Elbląg – Gwardia Opole
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Azoty Puławy
Chrobry Głogów – Orlen Wisła Płock
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Wybrzeże Gdańsk
SPR Stal Mielec – KPR Legionowo 09.09.2017

3. kolejka 12-16.09.2017
VIVE Kielce – Zagłębie Lubin
Orlen Wisła Płock – Sandra Spa Pogoń Szczecin
MKS Kalisz – SPR Stal Mielec 13.09.2017
Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk
NMC Górnik Zabrze – Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn – Spójnia Gdynia
Azoty Puławy – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

4. kolejka 19-23.09.2017
SPR Stal Mielec – VIVE Kielce 19.09.2017
Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock
Chrobry Głogów – Spójnia Gdynia
Sandra Spa Pogoń Szczecin – NMC Górnik Zabrze
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – Azoty Puławy
Zagłębie Lubin – MMTS Kwidzyn
Meble Wójcik Elbląg – KPR Legionowo

5. kolejka 26-30.09.2017
VIVE Kielce – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Azoty Puławy – Orlen Wisła Płock
Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn
NMC Górnik Zabrze – Gwardia Opole
Spójnia Gdynia – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – SPR Stal Mielec 30.09.2017
MKS Kalisz – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Wybrzeże Gdańsk

6. kolejka 03-07.10.2017
Meble Wójcik Elbląg – VIVE Kielce
Spójnia Gdynia – Gwardia Opole
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów
SPR Stal Mielec – MMTS Kwidzyn 07.10.2017
NMC Górnik Zabrze – Azoty Puławy
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Zagłębie Lubin
Wybrzeże Gdańsk – MKS Kalisz
Orlen Wisła Płock – KPR Legionowo

7. kolejka 10-14.10.2017
VIVE Kielce – NMC Górnik Zabrze
Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn
Zagłębie Lubin – Orlen Wisła Płock
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Meble Wójcik Elbląg
SPR Stal Mielec – Wybrzeże Gdańsk 14.10.2017
Azoty Puławy – Sandra Spa Pogoń Szczecin
MKS Kalisz – Spójnia Gdynia
KPR Legionowo – Chrobry Głogów

8. kolejka 18.10.2017
Orlen Wisła Płock – VIVE Kielce
Meble Wójcik Elbląg – SPR Stal Mielec 18.10.2017
Chrobry Głogów – Azoty Puławy
Wybrzeże Gdańsk – Zagłębie Lubin
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MMTS Kwidzyn
NMC Górnik Zabrze – MKS Kalisz
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Gwardia Opole
Spójnia Gdynia – KPR Legionowo

9. kolejka 07-08.11.2017
VIVE Kielce – Wybrzeże Gdańsk
MKS Kalisz – Orlen Wisła Płock
Chrobry Głogów – Gwardia Opole
MMTS Kwidzyn – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Azoty Puławy – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Meble Wójcik Elbląg
SPR Stal Mielec – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 11.11.2017
KPR Legionowo – NMC Górnik Zabrze

10. kolejka 14-18.11.2017
Sandra Spa Pogoń Szczecin – VIVE Kielce
Gwardia Opole – MKS Kalisz
Orlen Wisła Płock – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Azoty Puławy
MMTS Kwidzyn – Wybrzeże Gdańsk
Spójnia Gdynia – SPR Stal Mielec 18.11.2017
Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin
NMC Górnik Zabrze – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

11. kolejka 21-25.11.2017
VIVE Kielce – Chrobry Głogów
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Orlen Wisła Płock
Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn
KPR Legionowo – Gwardia Opole
Meble Wójcik Elbląg – Wybrzeże Gdańsk
SPR Stal Mielec – NMC Górnik Zabrze 25.11.2017
Zagłębie Lubin – Spójnia Gdynia
Sandra Spa Pogoń Szczecin – MKS Kalisz

12. kolejka 28.11-03.12.2017
Spójnia Gdynia – VIVE Kielce
Orlen Wisła Płock – SPR Stal Mielec 29.11.2017
MMTS Kwidzyn – Meble Wójcik Elbląg
Gwardia Opole – Azoty Puławy
Chrobry Głogów – MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Sandra Spa Pogoń Szczecin – KPR Legionowo
NMC Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin

13. kolejka 06.12.2017
Azoty Puławy – MKS Kalisz
Gwardia Opole – VIVE Kielce
Wybrzeże Gdańsk – Orlen Wisła Płock
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Spójnia Gdynia
Meble Wójcik Elbląg – NMC Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin – Sandra Spa Pogoń Szczecin
SPR Stal Mielec – Chrobry Głogów 06.12.2017
MMTS Kwidzyn – KPR Legionowo

14. kolejka 09-10.12.2017
MMTS Kwidzyn – Orlen Wisła Płock
Spójnia Gdynia – Meble Wójcik Elbląg
Gwardia Opole – Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
NMC Górnik Zabrze – Wybrzeże Gdańsk
Sandra Spa Pogoń Szczecin – SPR Stal Mielec 09.12.2017
MKS Kalisz – KPR Legionowo
VIVE Kielce – Azoty Puławy

15. kolejka 13.12.2017
MKS Kalisz – MMTS Kwidzyn
SPR Stal Mielec – Gwardia Opole 13.12.2017
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Orlen Wisła Płock – NMC Górnik Zabrze
Wybrzeże Gdańsk – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Azoty Puławy
Meble Wojcik Elbląg – Chrobry Głogów
VIVE Kielce – KPR Legionowo

16. kolejka 17.01.2018
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Meble Wójcik Elbląg
Vive Kielce – MKS Kalisz
NMC Górnik Zabrze – MMTS Kwidzyn
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Gwardia Opole
SPR Stal Mielec – Azoty Puławy 17.01.2018
Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk
Spójnia Gdynia – ORLEN Wisła Płock
Zagłębie Lubin – KPR Legionowo

17. kolejka 20.01.2018
MKS Kalisz – Zagłębie Lubin
NMC Górnik Zabrze – Spójnia Gdynia
MMTS Kwidzyn – Vive Kielce
Gwardia Opole – Meble Wójcik Elbląg
Azoty-Puławy – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
ORLEN Wisła Płock – Chrobry Głogów
Wybrzeże Gdańsk – Sandra Spa Pogoń Szczecin
KPR Legionowo – SPR Stal Mielec 20.01.2018

18. kolejka 24.01.2018
Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole
SPR Stal Mielec – MKS Kalisz 24.01.2018
Chrobry Głogów – NMC Górnik Zabrze
Spójnia Gdynia – MMTS Kwidzyn
Sandra Spa Pogoń Szczecin – ORLEN Wisła Płock
Meble Wójcik Elbląg – Azoty Puławy
Zagłębie Lubin – Vive Kielce
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KPR Legionowo

19. kolejka 27.01.2018
Spójnia Gdynia – Chrobry Głogów
NMC Górnik Zabrze – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Vive Kielce – SPR Stal Mielec 27.01.2018
MKS Kalisz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Azoty-Puławy – Wybrzeże Gdańsk
ORLEN Wisła Płock – Gwardia Opole
MMTS Kwidzyn – Zagłębie Lubin
KPR Legionowo – Meble Wójcik Elbląg

20. kolejka 03.02.2018
MMTS Kwidzyn – Chrobry Głogów
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Vive Kielce
Gwardia Opole – NMC Górnik Zabrze
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Spójnia Gdynia
SPR Stal Mielec – Zagłębie Lubin 03.02.2018
ORLEN Wisła Płock – Azoty Puławy
Meble Wójcik Elbląg – MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – KPR Legionowo

21. kolejka 06-10.02.2018
Vive Kielce – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – ORLEN Wisła Płock
Chrobry Głogów – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Gwardia Opole – Spójnia Gdynia
MMTS Kwidzyn – SPR Stal Mielec 10.02.2018
Azoty-Puławy – NMC Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
MKS Kalisz – Wybrzeże Gdańsk

22. kolejka 13-17.02.2018
NMC Górnik Zabrze – Vive Kielce
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Azoty Puławy
ORLEN Wisła Płock – Zagłębie Lubin
Meble Wójcik Elbląg – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Wybrzeże Gdańsk – SPR Stal Mielec 17.02.2018
Spójnia Gdynia – MKS Kalisz
MMTS Kwidzyn – Gwardia Opole
Chrobry Głogów – KPR Legionowo

23. kolejka 20-24.02.2018
Chrobry Głogów – Vive Kielce
ORLEN Wisła Płock – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Wybrzeże Gdańsk – Meble Wójcik Elbląg
NMC Górnik Zabrze – SPR Stal Mielec 24.02.2018
Spójnia Gdynia – Zagłębie Lubin
MMTS Kwidzyn – Azoty Puławy
MKS Kalisz – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Gwardia Opole – KPR Legionowo

24. kolejka 27.02-03.03.2018
Vive Kielce – Spójnia Gdynia
SPR Stal Mielec – ORLEN Wisła Płock 28.02.2018
Meble Wójcik Elbląg – MMTS Kwidzyn
Azoty-Puławy – Gwardia Opole
MKS Kalisz – Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin – NMC Górnik Zabrze
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Wybrzeże Gdańsk
KPR Legionowo – Sandra Spa Pogoń Szczecin

25. kolejka 07.03.2018
Wybrzeże Gdańsk – Vive Kielce
ORLEN Wisła Płock – MKS Kalisz
Gwardia Opole – Chrobry Głogów
Sandra Spa Pogoń Szczecin – MMTS Kwidzyn
Spójnia Gdynia – Azoty Puławy
Meble Wójcik Elbląg – Zagłębie Lubin
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – SPR Stal Mielec 07.03.2018
NMC Górnik Zabrze – KPR Legionowo

26. kolejka 10.03.2018
Vive Kielce – ORLEN Wisła Płock
SPR Stal Mielec – Meble Wójcik Elbląg 10.03.2018
Azoty-Puławy – Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin – Wybrzeże Gdańsk
MMTS Kwidzyn – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
MKS Kalisz – NMC Górnik Zabrze
Gwardia Opole – Sandra Spa Pogoń Szczecin
KPR Legionowo – Spójnia Gdynia

27. kolejka 17.03.2018
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – NMC Górnik Zabrze
Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn
Vive Kielce – Sandra Spa Pogoń Szczecin
SPR Stal Mielec – Spójnia Gdynia 17.03.2018
Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów
MKS Kalisz – Gwardia Opole
Meble Wójcik Elbląg – ORLEN Wisła Płock
Azoty-Puławy – KPR Legionowo

28. kolejka 20-24.03.2018
Vive Kielce – Gwardia Opole
ORLEN Wisła Płock – Wybrzeże Gdańsk
MKS Kalisz – Azoty Puławy
Spójnia Gdynia – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
NMC Górnik Zabrze – Meble Wójcik Elbląg
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów – SPR Stal Mielec 24.02.2018
KPR Legionowo – MMTS Kwidzyn

29. kolejka 27-31.03.2018
Azoty-Puławy – Vive Kielce
ORLEN Wisła Płock – MMTS Kwidzyn
Meble Wójcik Elbląg – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Gwardia Opole
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Chrobry Głogów
Wybrzeże Gdańsk – NMC Górnink Zabrze
SPR Stal Mielec – Sandra Spa Pogoń Szczecin 31.03.2018
KPR Legionowo – MKS Kalisz

30. kolejka 14.04.2018
MMTS Kwidzyn – MKS Kalisz
Gwardia Opole – SPR Stal Mielec 14.04.2018
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
NMC Górnink Zabrze – ORLEN Wisła Płock
Spójnia Gdynia – Wybrzeże Gdańsk
Azoty-Puławy – Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Vive Kielce

'